TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

Başkan Sandıkçı: “Bilim ve teknolojiye yön verecek nesiller yetiştiriyoruz”

Samsun’un Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, ilçeye kazandırdıkları Canik Özdemir Bayraktar Keşif Kampüsü’nün bilim ve teknolojiye hakim olan nesilleri yetiştiren öncü bir merkez olduğunu belirterek, “Çocuklarımız ve gençlerimiz öğrendikleri bilgiler ve yetenekleriyle Milli Teknoloji Hamlesi’ne katkılar sağlayacaklar” dedi

Haber Giriş Tarihi: 21.04.2024 14:25
Haber Güncellenme Tarihi: 21.04.2024 14:25
Kaynak: İHA
Başkan Sandıkçı: “Bilim ve teknolojiye yön verecek nesiller yetiştiriyoruz”

Samsun’un Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, ilçeye kazandırdıkları Canik Özdemir Bayraktar Keşif Kampüsü’nün bilim ve teknolojiye hakim olan nesilleri yetiştiren öncü bir merkez olduğunu belirterek, “Çocuklarımız ve gençlerimiz öğrendikleri bilgiler ve yetenekleriyle Milli Teknoloji Hamlesi’ne katkılar sağlayacaklar” dedi.

Canik Özdemir Bayraktar Keşif Kampüsü’nde gerçekleştirdikleri uygulamalı eğitimlerle öğrencilerin yeteneklerini keşfettiklerini ifade eden Başkan İbrahim Sandıkçı, “Ülkemizin bilim ve teknolojide olan liderliğini sürdürecek olan nesilleri yetiştirmenin gayesiyle çalışmalarımıza yoğun bir şekilde devam ediyoruz. Canik Özdemir Bayraktar Keşif Kampüsümüzde öğrencilerimize bilim ve teknoloji alanında teorik ve uygulamalı eğitimler veriyoruz. Kampüsümüzde yer alan Akıncı TİHA öğrencilerimize ilham oluyor. Uzman eğitim kadromuzla atölye ve laboratuvar çalışmaları gerçekleştiren öğrencilerimiz, yeni bilgiler öğrenirken, yeteneklerini keşfediyor. Canik’te gerçekleştirdiğimiz eğitimler ve programlarla, bilim ve teknolojiye yön verecek nesiller yetiştiriyoruz” diye konuştu.

Kaynak: İHA

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar

BENZER İÇERİKLER

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.