TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

Gömeç: "Toplumumuza ve insanımıza katkı sağlamaya devam edeceğiz"

Samsun Çarşambalılar Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Savaş Gömeç, derneğin kurulduğu günden itibaren toplum ve insanlara katkı sağlamaya çalıştığını belirtti

Haber Giriş Tarihi: 12.05.2024 13:51
Haber Güncellenme Tarihi: 12.05.2024 13:51
Kaynak: İHA
Gömeç: "Toplumumuza ve insanımıza katkı sağlamaya devam edeceğiz"

Samsun Çarşambalılar Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Savaş Gömeç, derneğin kurulduğu günden itibaren toplum ve insanlara katkı sağlamaya çalıştığını belirtti.

Vakıflar Bölge Müdürü Ali Erkan Öztürk, Vakıflar Bölge Müdür Yardımcısı Fahri Demir ile birlikte Samsun Çarşambalılar Vakfı’nı ziyaret etti. Samsun Çarşambalılar Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Savaş Gömeç, Vakıf Divan Heyeti Başkan Yardımcısı Kemal Karacan ve vakıf üyesi Derya Öztomurcuk tarafından karşılanan Ali Erkan Öztürk, Ramazan ayında Vakıflar Bölge Müdürlüğü’nün tarafından düzenlenen iftar programlarına verilen desteklerden dolayı teşekkür ederek, plaket sundu.

Ziyaretin ardından bir açıklama yapan Samsun Çarşambalılar Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Savaş Gömeç, ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek, "Samsun Çarşambalılar Vakfı olarak, Vakıflar Genel Müdürlüğü himayesinde Samsun Vakıflar Bölge Müdürlüğü koordinesinde gerçekleşen iftar programlarına ve diğer çalışmalara vakfımızın imkanları doğrultusunda destek vermeye çalıştık. Ziyarette ayrıca gelecek günlerde yapılacak çalışmalar ve işbirlikleri hususunda fikir alışverişinde bulunduk. Kurulduğumuz günden itibaren vakfımızın misyon ve vizyonu doğrultusunda çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Hemşerilerimiz başta olmak üzere toplumumuza ve insanımıza katkı sağlamaya devam edeceğiz" diye konuştu.

Kaynak: İHA

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar

BENZER İÇERİKLER

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.