TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

Menteşe’deki yönetim değişimi panoya da yansıdı

31 Mart yerel seçimlerinde nem Büyükşehir, hem de Menteşe Belediye Başkanlığında yaşanan değişik Pazar yeri girişindeki dev panoya da yansıdı

Haber Giriş Tarihi: 13.05.2024 12:54
Haber Güncellenme Tarihi: 13.05.2024 12:54
Kaynak: İHA
Menteşe’deki yönetim değişimi panoya da yansıdı

31 Mart yerel seçimlerinde nem Büyükşehir, hem de Menteşe Belediye Başkanlığında yaşanan değişik Pazar yeri girişindeki dev panoya da yansıdı.

31 Mart seçimleri öncesi Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Gürün ve Menteşe Belediye Başkanı Bahattin Gümüş’ün fotoğraflarının da yer aldığı dev panonun ortasında sadece Menteşe Belediyesi yazarken, panonun solunda Büyükşehir Belediye Başkanı Oman Gürün, sağında ise Menteşe Belediye Başkanı Bahattin Gümüş’ün fotoğrafları yer alıyordu.

31 Mart mahalli idareler seçiminde hem Muğla Büyükşehir Belediyesi, hem de Menteşe Belediyesi adaylarında yaşanan değişim, panolara da yansıdı. Pazaryeri Orhan Çakır Parkı girişindeki dev pano yenilerek Menteşe’nin öne çıkan değerleri panoda yer aldı. Panoda Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Aras ve Menteşe Belediye Başkanı Gönca Köksal’ın fotoğrafları yer almazken, panonun sağ başında Muğla Zeybeği, Muğla Bacası, Menteşe Belediyesi hizmet binası, Asar dağı, panonun ortasında Saatli Kule, Saadet Hanım Evi (Kurtuluş Savaşında Yörük Ali Efe’nin karargah olarak kullandığı ev), Atatürk Meydanı ve Muğla’nın kıyıya tek bağlantı noktası bulunan Akbük Koyu yer aldı.

Kaynak: İHA

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar

BENZER İÇERİKLER

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.