TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

Radyo Ritm, 32. yılını kutluyor

Erzurum’un ilk özel radyo istasyonu olan Radyo Ritm, şehrin haber ve müzik alanındaki neferi olmaya 32 yıldır devam ediyor

Haber Giriş Tarihi: 12.02.2024 17:24
Haber Güncellenme Tarihi: 12.02.2024 17:24
Kaynak: İHA
Radyo Ritm, 32. yılını kutluyor

12 Şubat 1992’de yayın hayatına başlayan radyo, 24 saat aralıksız yayınlarıyla Erzurum ve çevre ilçelerinin sesi olmaya devam ediyor.

Radyo Ritm de yayınlanan Sesli Gazete Programına katılan Palandöken Belediye Başkanı Av. Muhammet sunar Radyo Ritm’den övgüyle bahsetti ve kuruluş pastasını keserek radyo Ritm çalışanlarına başarılar diledi.

Kuruluşundan bu yana Mesut Gülrek tarafından yönetilen istasyon, kentin sesi olarak tanımlanıyor. Gülrek, yaptıkları programlar ve sağlam gazetecilik anlayışlarıyla sıkı bir dinleyici kitlesi oluşturduklarını ve bu sayede şehrin önde gelen radyo kanalı haline geldiklerini belirtiyor. Ayrıca Radyo Ritm, Türkçe diline verdiği önemle de öne çıkıyor ve Türkçe’yi en iyi kullanan radyo istasyonları arasında yer alıyor, hatta bu bağlamda aldığı ödüllerle taçlandırılmış durumda.

1 KW gücündeki vericisi ile Erzurum’un merkezi ve 150 kilometre çapındaki ilçelere ulaşan Radyo Ritm, bilgisayar destekli yayın ve otomasyon sistemi sayesinde kesintisiz bir yayın akışı sunuyor. 32 yıldır FM 88,8 frekansından kesintisiz yayınlar yaparak Erzurum’un yanı sıra geniş bir dinleyici kitlesine ulaşmayı başarıyor.

Radyo Ritm’in kendine ilke edindiği "Güvenilir Haber, Kaliteli Müzik, Etkili Reklam" sloganı sayesinde yüz binlerce dinleyici, haberleriyle bilgileniyor ve kaliteli müzikleriyle eğleniyor. Ayrıca reklam verenler, Radyo Ritm’in deneyimli reklam kadrosuna güveniyor. İstasyon, reklam stratejilerinin başarısının doğru zamanlama ve ekip çalışmasıyla mümkün olabileceğine inanıyor. İnternet üzerinden de yayınlarını sürdüren www.radyoritm.com sayesinde Erzurum’un sesi tüm dünyaya ulaştırılıyor. Yapılan araştırmalarda, Radyo Ritm’in dinleyici profilinin seçkinliğiyle daima öne çıktığı belirtiliyor.

Kaynak: İHA

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar

BENZER İÇERİKLER

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.