TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

Valisi Osman Hacıbektaşoğlu’ndan Anneler Günü mesajı

Zonguldak Valisi Osman Hacıbektaşoğlu, Anneler Günü dolayısıyla bir mesaj yayınladı

Haber Giriş Tarihi: 12.05.2024 13:51
Haber Güncellenme Tarihi: 12.05.2024 13:51
Kaynak: İHA
Valisi Osman Hacıbektaşoğlu’ndan Anneler Günü mesajı

Vali Hacıbektaşoğlu mesajında, annelerin toplum için vazgeçilmez olduğu önemine vurgu yaparak, tüm annelerin Anneler Günü’nü kutladı.

"Anneler, toplumun temel taşlarıdır ve ailelerin sağlam temeller üzerine inşa edilmesinde kritik bir role sahiptirler" diyen Vali Hacıbektaşoğlu, annelerin sadece biyolojik bir rolle sınırlı olmadığını, aynı zamanda eğitim ve rehberlik sağlayarak toplumun gelişimine katkıda bulunduklarını belirtti.

Hacıbektaşoğlu, annelerin çocukların hayatındaki önemine dikkat çekerek, "Anne sevgisi ve rehberliği, çocukların sağlıklı büyümeleri ve potansiyellerini tam olarak gerçekleştirmeleri için temeldir" dedi. Annelerin, çocuklarına hayatın zorluklarıyla başa çıkma becerilerini öğrettiklerini ve bu sürecin toplumun genel refahını artırdığını ifade etti.

Mesajında, annelerin değerinin her zaman vurgulanması gerektiğini söyleyen Vali Hacıbektaşoğlu, "Anneler Günü, annelerimize teşekkür etmek ve sevgimizi göstermek için özel bir fırsattır" diye ekledi.

Vali Hacıbektaşoğlu, mesajını şu sözlerle tamamladı: "Bu duygularla, ülkemizin kahraman evlatları için en büyük özveriyi gösteren, başta şehit ve gazi annelerimiz olmak üzere, tüm annelerimizin Anneler Günü’nü kutluyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum."

Kaynak: İHA

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar

BENZER İÇERİKLER

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.